Par Kurināmo

Augstvērtīgi Izejmateriāli

Visas Eccal granulas un briketes ir ražotas no tīrām ēveļskaidām. Ko tas nozīmē? Atšķirībā no tehniskās šķeldas vai arī zāģētavas skaidu kurināmā, ēveļskaidas ir daudz efektīvāks izejmateriāls priekš mājas apsildes. Ēveļskaidu granulas mēdz būt nedaudz dārgākas, bet tās atstās jūsu apkures sistēmu tīru ilgāk, kā arī to siltumspēja uz katru kilogramu ir augstāka.

Ražots Latvijā!

Visa Eccal produkcija tiek ražota Latvijā – Parsvarā Vidzemē. Izejmateiāli nāk no pārpalikumiem, kuri rodas mēbeļu sagatavju, kā ari palešu ražošanas procesā. Iegūtās skaidas tiek žāvētas, sijātas un pēc tam, saspietas granulātorā. Ražošanas procesā netiek pievienotas saistvielas.

Kokskaidu Briketes

Briketes iegūtas no 100% skujkoka ir lieliska alternatīva malkai. Izmaksu ziņā, kg. malkas ir lētāks, kā kg. brikešu, bet vērts pieminēt, ka kg. brikešu satur mazāk pelnu un vairāk enerģētiskās vērtības. Tas nozimē, ka briketes sildīs jūsu māju ilgāk kā tāds pats apjoms malkas, kā arī atstās krāsniņu tīrāku.

Skujkoks vai Bērzs?

Latvijā valda izplatīts mīts :”Kad runā par apkuri – bērzs vienmēr labāks kā skujukoks.” Realitātē skujkoka granulas un briketes sadeg pilnīgāk, atstājot mazāk pelnu. Papildus tam, skujukoka kurināmajā ir augstāks sveķu saturs. Tas paaugstina produkta enerģētisko vērtību – vairāk siltuma uz katru kilogramu!