Par granulām

Atjaunojams Enerģijas Avots

Koksnes granulām ir lielas priekšrocības salīdzinājumā ar fosilajiem kurināmajiem. Tās ražo no atjaunojamiem materiāliem, kā piemēram, zāģu skaidām. 52% no visas Latvijas teritorijas aizņem tieši meži. Neskatoties uz mežu izstrādi priekš celtniecības un pamatmateriālu ieguves – mežu apjoms gadu no gada palielinās. Tas nozīmē stabilu pieeju izejmateriāliem un nemainīgu cenu.

Ilgtspējība un Stabilitāte

Nenoliedzami, investīcija jaunā apsildes sistēmā ir dārga un tādēļ tai ir jābūt rentablai ilgtermiņā. Globālajā līmenī – fosilo kurināmo tirgus ir ļoti nestabils. Šo kurināmo cenas var mainīties neparedzamu politisku lēmumu dēļ, pat vairākas reizes gadā! Salīdzinoši – koka produkcija un cena ir saglabājusies mēreni stabila jau gadiem – palīdzot nodrošināt stabilu cenu arī kokskaidau granulām.

Ērta lietošana

Koksnes granulu centrālās apkures katli ir veidoti tā, lai pēc iespējas vairāk atvieglotu to lietošanu. Granulas tiek piegādātas maisos un ir ērti pārvietojamas, kā arī uzglabājamas. Pēc uzstādīšanas – granulu katls darbosies pilnīgi autonomi. Viss, kas atliek katla īpašniekam ir to papildināt ar granulām un iztīrīt pelnus pāris reizes apkures sezonā.

Enplus Sertificētas Granulas

Eccal tirgo granulas no vairākiem ražotājiem gan Latvijā, gan Krievijā. Tās ir 6mm diametrā ar pelnu saturu ne augstāku par 0.5%. Eccal piedāvātās granulas ir “Enplus’’ sertificētas, A1 klases granulas (Vācijas standarts priekš augstākās kvalitātes granulām). Lai iegūtu “Enplus’’ sertifikātu mūsu produkti tiek atkārtoti pārbaudīti laboratorijas, kuru rezultātiem ir jāapliecina atbilstība augstākajiem kvalitātes standartiem.

Nesertificētas Granulas

Liela daļa Eccal produktu nav sertificēti ar Enplus kvalitātes zīmogu. Tas, protams, nenozīmē, ka šo granulu kvalitāte ir zemāka. Tās ir līdzvērtīgas kvalitātes granulas, kuras ir populāras vairākās Eiropas valstis. Sakarā ar samazinātām prasībām granulu kvalitātes un piegādes kontrolē, mēs varam piedāvāt A1 analogu produktu par izdevīgāku cenu.